GOLDER 

Kompleksowe wyposażenie magazynów, archiwów, bibliotek na terenie całego Kraju!

 

Regały archiwalne z napędem elektrycznym

Compactus® Power3

Compactus® Power3 jest nowoczesnym systemem regałów przesuwnych z napędem elektrycznym. System ten jest kombinacją wytrzymałych podstaw typu Compactus® oraz elementów statycznych regałów typu Sysco®, HI280 lub Longspan.

System Compactus® Power3 pozwala znakomicie wykorzystać dostępną powierzchnię, przeznaczoną do składowania dokumentów oraz różnego rodzaju materiałów. Regały zaprojektowano z dbałością o estetykę, a szeroki wachlarz akcesoriów umożliwia dostosowanie się do specyficznych wymagań klientów.
Obsługa systemu odbywa się za pomocą pulpitu dotykowego, za pomocą którego można przesuwać poszczególne regały. Odległość zatrzymania regału jest regulowana, co chroni wystające poza półkę materiały przed uszkodzeniem. Ponadto system wyposażony jest w różnorodne funkcje zapewniające bezpieczne korzystanie z archiwum oraz dające możliwość ustawienia autoryzacji dostępu w celu zabezpieczenia składowanych dokumentów.

Programowanie Compactus® Power3 dokonuje się za pomocą transponderów lub za pomocą komputera z odpowiednim oprogramowaniem.

Zobacz filmy przedstawiające regały archiwalne z napędem elektrycznym

 

 

Kontakt

Wyślij zapytanie

Galeria

regały
regały

Akcesoria


Łatwy dostęp, zawieszane teczki, wysuwane półki.